O nás

  Jsme teplická pobočka týmu BASTA - JUNIOR, Basta cheerleaders a v Teplicích se touto aktivitou zabýváme již třetím rokem. Naší činností se snažíme dětem z Teplic a blízkého okolí vyplnit volný čas pohybovou aktivitou. Již za tak krátkou dobu nás navštěvovalo a i nadále navštěvuje mnoho spokojených dětí.

 

 Naše ,,mateřké'' Pohybové studio BASTA - JUNIOR, Basta cheerleaders vzniklo v roce 1994 v Ústí nad Labem. V začátcích našeh působení jsme se zabývali taneční a pohybovou činností a účastnili se různých vystoupení pro veřejnost (plesy, besídky, sportovní akce,..).

Se vznikem České asociace cheerleaders v roce 2001 jsme se začali věnovat i tomuto novému sportu, který pochází z USA.

  V červnu 2002 jsme se zúčastnil náš juniorský tým 1. oficiálního mistrovství České republiky v cheerleadingu v Praze a poprvé v historii našeho studia BASTA jsme se stali mistry České republiky.

  Od roku 2003 se pravidelně účastníme mistrovství České republiky v cheerleadingu ve všech kategoriích a k dnešnímu dni se můžeme pyšnit 54 tituly mistrů České republiky v cheerleadingu ve všech věkových kategoriích.

  S nominovanými týmy se dále účastíme mistrovství Evropy (Praha 2011, Amsterdam 2012, Glasgow 2013) a také dalších evropských soutěží.

Náš tým pravidelně pořádá přípravná a letní soustředění, kde se zaměřujeme na zdokonalení jednotlivých soutěžních sestav a rozvoj pohybových dovedností.


Náš tým můžete vidět na ligových zápasech FC Balticflora Teplice, na ústeckých extraligových basketbalových zápasech BK Sluneta a na dalších sporotvních a společenských akcích.


Pokud o našem týmu chcete vědět více, neváhejte nás kontaktovat :)